Movies
Ratings
76
The Collini CaseRated ★ 4.0
Babette's FeastRated ★ 5.0
The OutpostRated ★ 5.0
Official SecretsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
End of WinterRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
FailanRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0