Movies
Ratings
48
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0