Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
True RomanceRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
Batteries Not IncludedRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
QuadropheniaRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.5
American GraffitiRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
MacheteRated ★ 4.0
Natural Born KillersRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Panda! Go Panda!: Rainy Day CircusRated ★ 3.0