Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0