Movies
Ratings
341
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.0