Movies
Ratings
34
HauntersRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0