Movies
Ratings
110
The FugitiveRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 3.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Cats & DogsRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.5