Titles you rated
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 3.5
Short PeaceRated ★ 5.0- Otaku MiruRated ★ 3.5
- The PubRated ★ 3.5
- Sleep Paralysis: A Demonic VisitationRated ★ 3.0
- The Goose Goes SouthRated ★ 3.5
3 AM: Part 3Rated ★ 2.5
Ghost WalkRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0