Movies
Ratings
553
The NotebookRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
GambitRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The GamblerRated ★ 3.0
Sorry if I Love YouRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 3.0