Movies
Ratings
165
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0