Movies
Ratings
79
OldboyRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0