Movies
Ratings
427
ContactRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 0.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 0.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
FuryRated ★ 1.5
LucyRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0