Movies
Ratings
118
CriminalRated ★ 1.0
S1m0neRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The MajesticRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0