Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0