Movies
Ratings
94
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 1.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 1.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
MontageRated ★ 4.0