Movies
Ratings
204
Radio StarRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 1.5
Curse of the nunRated ★ 1.5
ClickRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0