Movies
Ratings
713
La La LandRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 0.5
American HustleRated ★ 0.5
The GodfatherRated ★ 5.0
HERORated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 2.5
JumperRated ★ 0.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
Midnight SunRated ★ 2.0
PredatorRated ★ 1.0
The MaskRated ★ 1.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 1.0
Thermae RomaeRated ★ 1.0
RebirthRated ★ 2.0