Titles you rated
MidsommarRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5
Rough NightRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 0.5
HopeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
MissingRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.5
The KingRated ★ 0.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5