Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
StokerRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
HostelRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0