Titles you rated
The LoverRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
TullyRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5