Movies
Ratings
414
ThumbsuckerRated ★ 3.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
Welcome to the PunchRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5