Movies
Ratings
91
TransformersRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0