Titles you rated
AlphaGoRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
HeadshotRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Lucid DreamRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 5.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
The NetRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
My Heart Leaps UpRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Moonlight WhispersRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0