Titles you rated
The IslandRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0