Movies
Ratings
112
Midnight in ParisRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5