Movies
Ratings
780
The King's WardenRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 0.5
The MauritanianRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5- SonsRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Plan 75Rated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
A ManRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 3.0