Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0