Titles you rated
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
RampageRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Love EducationRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0