Titles you rated
OldboyRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 2.0
Hear MeRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Central IntelligenceRated ★ 2.0
Fast XRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0