Movies
Ratings
52
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 0.5
Love LetterRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 0.5
The ClassicRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0