Movies
Ratings
50
Architecture 101Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5