Movies
Ratings
214
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
May 18Rated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.5