Movies
Ratings
234
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0