Movies
Ratings
320
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0