Movies
Ratings
210
WickedRated ★ 5.0
ShortbusRated ★ 4.5
The CollectionRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
The Neon DemonRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 5.0
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 5.0
HellraiserRated ★ 5.0
RinguRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
CobwebRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 1.0
The ShamelessRated ★ 3.5