Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0