Movies
Ratings
702
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
Monster-in-LawRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Never Let Me GoRated ★ 3.5
SambaRated ★ 4.5
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 3.5
Tinker TickerRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 3.5
Just Like HeavenRated ★ 3.0
The ReboundRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Definitely, MaybeRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Fever PitchRated ★ 2.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Playing for KeepsRated ★ 3.0