Movies
Ratings
112
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
IdentityRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Paranoid ParkRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 3.5