Movies
Ratings
119
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
SaltburnRated ★ 3.5