Movies
Ratings
77
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5