Movies
Ratings
53
John WickRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5- The Fifth SeasonRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.0
StorksRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5