Movies
Ratings
530
HerRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
One WeekRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Odd ThomasRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
StealthRated ★ 3.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0