Titles you rated
PrometheusRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Fox FamilyRated ★ 2.5
The Guard PostRated ★ 3.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.0
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Max PayneRated ★ 3.0