Movies
Ratings
246 Top GunRated ★ 5.0 Top GunRated ★ 5.0
 The Butterfly EffectRated ★ 5.0 The Butterfly EffectRated ★ 5.0
 Before MidnightRated ★ 0.5 Before MidnightRated ★ 0.5
 CinderellaRated ★ 3.5 CinderellaRated ★ 3.5
 Spider-ManRated ★ 3.5 Spider-ManRated ★ 3.5
 The Kid with a BikeRated ★ 5.0 The Kid with a BikeRated ★ 5.0
 Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5 Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
 I WishRated ★ 3.0 I WishRated ★ 3.0
 The DreamersRated ★ 2.0 The DreamersRated ★ 2.0
 Into the StormRated ★ 4.0 Into the StormRated ★ 4.0
 Lilo & StitchRated ★ 4.0 Lilo & StitchRated ★ 4.0
 I Saw the DevilRated ★ 0.5 I Saw the DevilRated ★ 0.5
 The HostRated ★ 3.0 The HostRated ★ 3.0
 Memories of MatsukoRated ★ 2.5 Memories of MatsukoRated ★ 2.5
 Phone BoothRated ★ 2.5 Phone BoothRated ★ 2.5
 Sister ActRated ★ 0.5 Sister ActRated ★ 0.5
 Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 1.0 Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 1.0
 The MartianRated ★ 2.0 The MartianRated ★ 2.0
 MudRated ★ 3.5 MudRated ★ 3.5
 I Am LegendRated ★ 3.0 I Am LegendRated ★ 3.0