Movies
Ratings
47
Pretty WomanRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
JobsRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0