Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 1.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5