Movies
Ratings
120
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5