Titles you rated
Summer WarsRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 4.0- Mok HwaRated ★ 3.0
- HerstoryRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.5- River of No ReturnRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
UlyssesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5