Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5