Movies
Ratings
249
War of the WorldsRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 1.5
Death Note: The Last NameRated ★ 0.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 1.0
HolidayRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 0.5
SilmidoRated ★ 3.0